W naszej ofercie znajduje się wiele rodzajów pomników – pojedyncze, z podwyższeniem, podwójne oraz dziecięce i urnowe. Można także wybierać z całej gamy kolorystycznej kamieni, znajdą Państwo wśród nich takie rodzaje kamieni, jak np. brąz królewski, impala, gnejs, wanga, orion i inne. Wykonujemy także obłożenia pomników polbrukiem, pasami palonymi, kostką granitową lub bagamitową. Wśród naszych usług można wyróżnić również kopanie grobowców oraz ekshumacje.

Znajdą Państwo u nas również ławki w różnych wariantach – z oparciem, skrzynią lub jednym i drugim. Zajmujemy się również ich montażem. Można u nas także zlecić porcelanowe zdjęcia nagrobne, kolorowe lub czarnobiałe, w różnych formatach, wraz z ich montażem lub bez. W naszej ofercie znajdą Państwo także poduszki z piaskowanymi literami oraz kamienne wazony i misy kwietnikowe oraz podstawki na znicze. 

Nasza działalność nie skupia się jedynie w obrębie cmentarza – zajmujemy wytwarzaniem kamiennych schodów, kominków, blatów kuchennych oraz parapetów. Możemy zaproponować bardziej standardowe rozwiązania, jak również tworzone prosto na wymiar.

Zadzwoń i zapytaj o ofertę dla Ciebie!